Komentáře
Přehled komentářů
Pekne pekne,fotky bych dodala,ale myslim,ze muj archiv byl jiz vybrakovan bez meho souhlasu:-)tak pa
Ahoooj
(Květuška a Veruška, 21. 3. 2008 11:45)Čus Jendo, už se lepšíme, vidíš to??? Stránky jsou docela v pohodě, my ti časem přepošlem nějaký fotky do sbírky. Ceš???
ahojky
(Kjenda, 7. 3. 2008 12:53)Jak tak koukám, tak nám nikdo nic nenapíše, nechcete se trošku polepšit a napsat pár řádek, aby jsme věděli kdo naše stránky navštěvuje.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40

Pekne
(Hanka, 25. 3. 2008 13:28)